Hakkımızda

Hakkımızda;

Teknolojinin hayatımıza getirdiği en önemli yeniliklerden biri, kuşkusuz mekan bağımlılığını ortadan kaldırmasıdır.
Bu durum kurumlarında iletişim ihtiyaçlarının büyük oranda değişmesine yol açmıştır.

Hızlı Toplu SMS Çözümleri,kurumların değişen iletişim ihtiyaçlarını anlamak, yorumlamak ve bu ihtiyaçlara en verimli çözümleri sunmak üzere hayata geçirilmiştir.

Ürünlerimizi geliştirirken temel çıkış noktamız İnternet ve GSM networklerinin sağlamış olduğu teknolojik avantajların, kurumsal ihtiyaçlar çerçevesinde yeniden yorumlanmasıdır.

Hızlı Toplu SMS Çözümleri,esnek ürünleri ve ürün geliştirme stratejisi ile Sizi hareket halindeki Müşterilerinize, üyelerinize yada çalışanlarınıza ulaştıracak etkin ve ekonomik mesajlaşma çözümleri üretir.
Amacımız;
GSM standartlarını kullanarak dünya standartlarında ürünler geliştirmek.

Misyonumuz;

Kurumların iletişim ihtiyaçlarına İnternet ve Mobil teknolojileri kullanarak etkin, güvenilir ve ekonomik çözümler üretmek.

Vizyonumuz;

İnternet ve GSM tabanlı iletişim çözümleri alanında hem ülkemizde hemde uluslararası pazarda etkin bir rol almak. Dünya pazarında verimliliği kabul edilen çözümler geliştirmek.

Güvenlik Ve Sertifika;

Hızlı Toplu SMS Kısa Mesaj Hizmeti, T.C. Bilgi Teknoloji Kurumu (BTK) dan İşletmeci Yetkisine Sahip CENGIZ Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. Ltd.Şti. Ad ve Hesabına sunulmaktadır.

hizlitoplusms.com, hızlı toplu sms com, hızlıtoplusms.com, kent bilgi teknolojileri, toplu sms, toplu sms gönderme, toplu sms gönder, avea toplu sms gönder, turkcell toplu sms gönder, vodafone toplu sms gönder, internetten sms gönder, bedava sms gönder,toplu sms nedir, toplu sms nerelerde kullanılır, toplu sms atma, toplu sms programı, sms programı, smsprogramı,ankara toplu sms, toplu sms ankara, istanbul toplu sms, toplu sms istanbul, izmir toplu sms, toplu sms izmir, diyarbakır toplu sms, toplu sms diyarbakır

Lisans Bilgilerimiz

Firmamız; T.C. Bilgi teknolojileri kurumu ( BTK )’dan dan işletmeci yetkisine sahip BTK LİSANSLI İŞLETMECİSİ MOBİL HABERLEŞME BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ADI ve HESABI ALTINDA HİZMET VERMEKTEDİR.